האנגלים אומרים: כשיש לך מצב רוח לא משו…. קני לך כובע חדש…
20220104 183011 0000
20220104 183011 0000

מזג אוויר חורפי, גשם מטפטף וגם המצב רוח שאנו חווים בצבעי החורף, התקופה שעוברת עלינו מאתגרת, תשאלו את עדנה גלבוע בעלת מכון נוירומוטריקה העוסק בפיתוח ותיקון כישורי למידה קשב והתנהגות, היא כבר תזכיר לנו שבין יתר הטיפים שלה להשגת מצב רוח, שופינג, קניות.

Img 20220104 Wa0066
שופינג ישמח לבב אנוש

יציאה לקניות תמיד מעניקה לנו תחושה חגיגית ומפזרת לנו בגוף את הורמון השמחה, כמובן כשאנחנו קונות לעצמינו משהו, אנחנו מרגישות יפות יותר, רזות יותר ואהובות יותר, ובכלל מרוצות יותר מהחיים ולו במעט. בין אם אנחנו קונות לעצמינו דבר קטן או גדול, דווקא בימים קשים בואו נפנק את עצמינו כדי שיהיה לנו קל יותר לעבור את הימים הקשים.

תראו לי ילד שלא ישמח לקבל מתנה, ותראו לי אישה שבגד חדש, נעל, תיק, לא מאפרים את פניה בחיוך..

לצד ההצטיידות בפריטי חורף שכולנו חייבים בבית, שמיכת פוף מחממת תשמח כל אחד מבני המשפחה, סט מצעים מלטף עם הדפס צבעוני שמעניק קונוטציה עליזה. תודו שהדבר הכי כייף בחורף זה להכנס למיטה, עם מצעים מפנקים, שמיכת צמר מלטפת ונעימה.

Img 20220104 Wa0069
חגיגת מצעים מפנקים

שייקר לפירות למטבח, כלי הגשה מעוטרים שיזכירו לנו את איטליה, בושם בריח הדרים פירותי, שיעניק לדימיון שלנו נופך ריחני. כלי סכום איכותיים, סכיני שף, וכלי בית באיכות גבוה מאוד. סטים מדהימים לסעודות. אי אפשר בלי הפתגם הידוע: כי בשמחה תצאון, מסביר האדמור מקוצק: כי בשמחה תצאו מכל הצרות… פעם

אז קדימה צאו לאחד מסניפי רשת המשבירים ותתחילו לשמוח, גם המשביר החליט לשמח את עם ישראל עם המבצעים הכי משמחים, עם המחלקות הצבעוניות והססגוניות, ועם ריח של חו"ל, וקולקציות אופנתיות במיוחד לכל המשפחה.

ברשת המשביר, בגדים לכל הגילאים, והצבעים על המדפים, במחלקת הילדים מותג אוקיידי, עם הבדים האיכותיים , תוכלו להרגיש את הנוחות של הבדים. הם עומדים היטב במבחן הכביסות. לילדים וילדות, תינוקות. תוכלו לצייד את הילדים בצורה כזאת שהם יעברו את החורף בנעימות ובשלום.

17507442 5 5b236b41 995b 4b3e B641 5099ade99e0e 720x
קולקציית חורף במשביר

רשת המשביר, הרשת המובילה לכל צרכי המשפחה בישראל, דואגת לנו במשך כל עונות השנה. לצד המחלקות , כלי בית, חשמל וקוסמטיקה, וכמובן ביגוד שנמכרים במחירים ומבצעים השווים לכל כיס.

"אנחנו דואגים לציבור הרחב, ובפרט כיום שהמשפחות ברוכות הילדים עומדות מול הוצאות רבות. אצלנו תמצאו מגוון של בגדי חורף, מעילים, מגפיים, וכאמור גם בגדים כשהמוטו שלנו לאפשר לכל משפחה לשלוח את הילדים שלה כשהם מוכנים לחורף לישיבות, לתלמודי תורה, ולבנות לבית הספר", הרשת שחרטה על דגלה לאפשר לכל משפחה לצייד את הילדים בכל מה שהם זקוקים לו במחירים הוגנים.

את המצעים בקולקציית המשביר אתם חייבים להכיר, מותגי נאוטיקה ועוד ממלאים את המדפים, מגבות. תמיד כייף לחדש את האווירה בבית, חדרי השינה ואם תרצו לתת מתנה, הכל נמצא במקום אחד!

Img 20220104 Wa0069
חגיגת מצעים מפנקים

צאו להתפנק במשביר, סניפים בכל רחבי הארץ, מוזמנים גם לאונליין:

לרכישה באתר לחצו

 

 

 

 

הירשמו לניוזלטר שלנו