רשת אימפרס גאה להציג את היהלום החדש שלה: אנה ארונוב

רשת "אימפרס" – רשת חנויות לתכשיטים ושעונים מקבוצת רולטיים, יבואנית של למעלה מ-30 מותגים בינלאומיים הנחשקים ביותר עם פרזנטורים מובילים ומוכרים בהם מפורסמים, ספורטאים, כדורגלנים ועוד.

באירוע ההשקה הנוצץ נכחו עיתונאים רבים, מובילות דעת קהל, בלוגריות, מפורסמים מכל גווני הקשת ואושיות אינסטגרם מפורסמות.

"אנו שמחים ומתרגשים על הצטרפותה של אנה ארונוב להובלת מותג תכשיטי היהלומים שלנו Impress Jewelry". אומרים בהנהלת הרשת, "את אנה כולנו הכרנו כרקדנית בולטת, כובשת ושואפת תמיד למצוינות ללא פשרות. באמצעות ערכים אלו היא סללה את דרכה אל תוך התודעה והאהדה הישראלית וכיום אין מי שלא מכיר אותה כשופטת הכי נוצצת וכמובילת דעה אהובה, כשסטייל, אופנה וטעם משובח מלווים כל צעד שלה.

הבחירה באנה נובעת מעצם היותה אישה חזקה ומצליחה המשלבת אלגנטיות, קלאסיקה, רכות, נשיות, שיק וסטייל. כל אלו יחד יצרו חיבור טבעי ואמיתי לקולקציות התכשיטים שלנו בהם אנו מקפידים על שילוב מנצח של עיצוב ,טרנדיות ואיכות בלתי מתפשרת".

רשת אימפרס ואנה גאים להשיק 5 קולקציות חדשות של תכשיטי זהב משובצים יהלומים:

  • Classic collection – קולקציית תכשיטים ללוק יומיומי במחירים עד 1,000 ₪
  • Fancy collection – מבחר תכשיטי זהב ויהלומים, שהם מבחינת Must have במחירים עד 2,000 ₪
  • Glam collection – קולקציה זוהרת בשילוב יהלומים ואבני חן במחירים עד 3,000 ₪
  • Luxury collection – קולקציה בעלת נוכחות ייצוגית לכל לוק במחירים עד 5,000 ₪
  • Prestige collection – קולקציית תכשיטי היוקרה הייחודית של מותגים בינלאומיים החל מ-5,000 ₪ ומעלה.

חמשת הקולקציות החדשות מאופיינות במגוון רחב של עיצובים ומחירים ובכך ניתן להשיג תכשיט זהב משובץ יהלומים טבעיים המתאים לכל כיס.

רשת אימפרס שייכת לקבוצת רולטיים, יבואנית של מותגים בינלאומיים בתחומי התכשיטים, שעונים ותיקים. בין המותגים המובילים מבחר מותגי שעונים: Breguet, Hublot, Zenith  ,Omega, Gucci, swatch ועוד. מבחר מותגי תכשיטים בניהם: Le vian, Damiani, Pomellato, Gianni Lazzro   Gucci, effy ועוד.

שתפו את הפוסט:

פוסטים קשורים