מבשלים תקווה

מבשלים תקווה

מבשלים תקווה, מקימים עוד בתים בישראל


הידעתם? בשנות החמישים סולתם ייצרה נשק ותחמושת ארטילרית והפכה לספק העיקרי בתחום עבור צה״ל ואותה רשת סולתם, ממשיכה במסורת לחזק את עם ישראל, ולהיות לצידו גם בימים האלה. בימים שהכאב והשכול מתערבבים בתקווה ותפילות, התשובה הניצחת של החיים, להקים בתים נאמנים בישראל.

החתונות נמשכות, זוגות מתחתנים, כמובן במתכונת צנועה יותר, מתוך הבנה למצב, חתונות בזק שנערכות בבסיסי צה"ל לצד חופות בבתי כנסת ואולמות, כשכולם מתחת לחופה נושאים תפילה להשבת החטופים והצלחת החיילים.

ברשת סולתם נרתמו בימים אילו לעזור לכל מי שמקים בית, עם קולקציית הכלים שבלעדיהם אי אפשר להתחיל. כשהמבצעים השווים לכל כיס מתאימים לתקופה.

קבלו מדריך קצר לקניית הכלים הנדרשים להתחלה טובה,

עולם כלי המטבח מחולק לקטגוריות רבות, כלי מטבח שמתאימים לשף לא בהכרח יתאימו לעקרת בית או לחובבנים. בישול במסעדה אינו דומה לבישול ביתי. ישנם כלי בישול שישמשו למגוון שימושים במטבח, וישנם כלים שחייבים להיות בכל מטבח, סירים טובים, מחבתות, סט סכינים, סכו"ם וכמובן שהכמות והגודל בהתאם למטבח. כשאתם באים לקנות כלים במתנה לזוג צעיר, כדאי שתתייחסו לנקודות הבאות:

  • נכון שאפשר למצוא סירים במחירים מוזלים, רק שסיר זול הוא גם יקר, ולכן כדאי להתמקד בקניית סירים איכותיים שיחזיקו מעמד אצל זוג צעיר בתחילת דרכו
  • קניתם לזוג סירים, צרפו להם גם כלי עזר שונים: כף ערבוב, סכין טובה, מסננת, ועוד
  • תחשבו למשל על פסטה, להכנת פסטה, סיר פסטה שכולל גם מסננת היא מתנה יעילה פי שניים.
  • כל זוג צעיר יהנה מאביזרי מטבח מהנים וחדישים שגם יעצימו להם את חווית הבישול והאפיה,
  • ברשת סולתם מגוון פתרונות מהנים ויצירתיים להכנת צ'יפס, פיצה, מגש קאפקייקס ועוד…

כאמור, רכישת כלי מטבח לזוג צעיר תעשה בשלבים, הם בתחילת הדרך, ועדיין לא עיצבו את העדיפויות שלהם במטבח, לכן כדאי בשלב ראשון לקנות את הכלים הבסיסיים, מסיר איכותי – כ- 3 גדלים, ועד 2 מחבתות בגדלים שונים, ווק שישמש כל עקרת בית בתחילת הדרך,

בהמשך הם כבר ידעו מה חסר להם, ההיצע עצום וגדול, הם יוסיפו לפי הצורך. מה שכן, אל תהססו, גם אם קניתם סיר והם קיבלו אותו פעמיים, הקפידו לצרף פתק החלפה.

איך בוחרים כלי מטבח?

כאשר מעוניינים לרכוש כלים למטבח עבור זוג צעיר תחשבו גם על נוחות, עקרת בית מתחילה זקוקה גם לכלים שיעזרו לה בהקפאה בערבוב, ובהכנה, כל כלי שתקנו לעקרת בית מתחילה חייב לשמש אותה, כלי או מכשיר נוח שיבצע את עבודתו ביעילות ישמח כל זוג צעיר במטבח ההתחלתי שלהם, אז לצד סירים, אפשר גם לרכוש מספר אביזרים ולארוז אותם ביחד, ממקצף ידני, קערה גדולה ונוחה, כלים ללישה ועוד…והעיקר שיהיה במזל טוב  ושנשמע בשורות טובות בקרוב לכל עם ישראל.

עקבו אחר המבצעים, אפשר לרכוש  ברשת חנויות 'סולתם' ובאתר https://soltam.co.il/

שתפו את הפוסט:

פוסטים קשורים