פסח ברשת משביר

קבלי את המדריך לקניית מתנה מקורית לחג

את שוברת את הראש במטרה לקלוע לטעמו וליהנות אותו באמת. למי שיש לו הכל את מתבלטת מה לקנות, למי שחסר לו הכל, ההתלבטות כפליים • הטיפים – שיכוונו אותך למטרה הנכונה

 

תשאלו את עצמכם את השאלות הבאות:

למי אתם קונים, אם אתם קונים לקרובי משפחה, היצמדו למחשבה מהם הם צריכים לא מה מעניין אותך, אם אתם קונים לגילאים צעירים, הצעירים ברוח יאהבו דברים עדכניים ולא שמרניים, לעומת השמרניים והמבוגרים שיעדיפו את הקלאסה, שעונים, ארנקים, עניבות, מגבות, מפות, גם בעולם הקלאסה אפשר לשחק עם הצבעים והאריזה לתת טוויסט.

מה עיסוק מקבלי המתנות, איזו מתאימה תתאים לתפקיד שלהם, אם אתם מודעים לתחביב מסוים, לחובבי יין אפשר לרכוש מעבר ליין סט כוסות מרשים, פותחן מדליק. מתנה יכולה גם לענות על פנאי, רעיון מפנק ומתאים לשעות פנאי ותחביב .

אחרי שהגדרתם את מקבל המתנה הגיל, העיסוק, התחביבים, לכו לרשת שיש בה ריבוי מחלקות – שמציעה מספר מחלקות מגוונות, כך שהראש ייפתח ברעיונות מקוריים ובמגוון גדול. חשוב לזכור, מתנה באה לפנק ולא רק לענות על פונקציה של צורך.

לא תאמינו אבל ברשת המשביר מגוון רחב של מתנות בכל המחלקות:

סט כוסות שתיה עולה רק 29 ₪, סט צלחות לומינרק 149 ₪, סט סכום זהב 199 ₪, ואם אתם בעניין של חידוש כוסות היין, סט כוסות יין עם רגל גבוהה עולה רק 69 ₪.

מחפשים עוד מתנות, קערת ליל הסדר ב99 ₪, מארז מגבות שווה ב99- ₪ .סט מחבתות ב99 ₪, ועוד מגוון פריטים רחב מקולקציית אופנת הבית ב40 אחוז הנחה

ומה במחלקות הבישום והקוסמטיקה?

המגוון הוא עצום עד שלא תדעו מה לבחור. מבצעים מיוחדים על הבשמים של המותגים המובילים כמו , קאשרל, לנקום, טד לפידוס, DKNY מיסוני ועוד, במחירים הנעים בין 89-159 ₪

בישום לגבר ולאשה של מותגי העל כמו ג'יבנשי, גוצ'י, COACH, זאדיג וולטר, נרקסיסו רודריגז ועוד במחירים אטרקטיביים, מארזי טיפוח וקוסמטיקה של המותגים כמו גרנייה, לנקום, אסתי לאודר, גייד, אהבה ועוד במארזי מתנה מיוחדים והחגיגה גדולה.

ולא שכחנו את הבשמים החדשים של טום פורד, ALIVE CK לגבר ולאשה, טרי מוגלר, קליניק שתוכלו למצוא במחירים מיוחדים לכבוד הפסח.

שתפו את הפוסט:

פוסטים קשורים