מתחילים להריח השקות? טריומף בהשקת מותג ההלבשה התחתונה בקניון גבעתיים

בין הסלבס שהגיעו להשקה למותג טריומף, הלבשה תחתונה. ראינו את קורין גדעון בלוק תלתלי ומשקפי ראיה עם נוכחות, בקניון עזריאלי שבגבעתיים, פקדו עוד כמה נשים ידועניות

לראשונה , מותג טריומף, מותג ההלבשה התחתונה הבינלאומי המוביל בעולם, פותח בישראל חנויות קונספט, שמציע בנוסף למגוון המוכר בישראל, מגוון פריטים ייחודים שלא נמכרים כיום אצל הסיטונאים בישראל. המותג קיים בישראל משנת 1969 , והוקמה נציגות מקומית ונמכר ברשתות המתמחות וסיטונאים בתחום ההלבשה התחתונה והבית. הרשת מעוצבת על פי הקו הבינלאומי ומעוצבת באופן שווה לחנויות בקונספט באירופה של המותג.

טריומף, מותג ההלבשה תחתונה הבינלאומי, הוקם בשנת 1886 ומאז מוביל בתחומו ומונה כ-1,650 חניות ביותר מ- 120 מדינות בעולם. ישראל היא המדינה ה-121 שפותחת את הרשת בישראל בשנת 2021. החנות הראשונה נפתחת בקניון עזריאלי גבעתיים, במהלך השנה תפתח הרשת מספר חנויות נוספות במיקומים ייחודיים,

הנהלת המותג הבין לאומי, מאוד מאמינים בשוק הישראלי והגיעו בשנה האחרונה מספר פעמים לבחירת הלוקשיינים ולהסביר את החזון של המותג ברמה העיצובית.

טריומף, מתמחה בהלבשה תחתונה, מוצרים רב עונתיים המגיעים בצבעים בסיסיים שחור לבן וגוף וכמובן גם קולקציות עונתיות, חורף וקיץ אשר מובילים ומיוצרים בגוונים התואמים את הטרנדים העולמיים והאופנתיים ביותר. למותג מספר פטנטים שנרשמו לאורך השנים, ולחדשנות משמעותית לאורך השנים בפיתוח המוצר והמותג.

עודד גרנות, סמנכ"ל מכירות טריומף ישראל: " אנו שמחים ונרגשים עם השקת החנות החדשה, השקה לה ציפינו תקופה ארוכה, כל מי שחווה את חנויות המותג בחו"ל, מכיר את הייחודיות והחוויה שיש בחנות והעתקנו את זה לישראל. ההשקה נדחתה בשל הקורונה,  אבל נתנה לנו את ההזדמנות להשקיע יותר ולהביא תוצאה וחוויה יוצאת דופן ללקוחה שתכנס לחנויות המותג. "

מי  הגיע להשקה?

האמא הטרייה שמתפקדת גם כדוגמנית לנז'רי, בילתה בהשקת חנות חדשה של מותג התחתונים שלה, כשהיא מתגאה בשיער מקורזל ובמשקפיים עם נוכחות – בעיקר כדי להוכיח שיופי מגיע בשלל צורות… או מסר אחר כלשהו באדיבות קורין גדעון.

שרה פכטר וקורין גדעון בהשקה

 

דניאלה ליכט, שרה פכטר וחיה הרשקוביץ'

 

דיני קו וחיה הרשקוביץ'

 

 

שתפו את הפוסט:

פוסטים קשורים