IMG-20211021-WA0075

50 גוונים של שחור ולבן: כך תיצרו לוּק אופנתי לגבר החרדי

עונת השמחות בעיצומה, החתן מתלבט מגוון החולצות הלבנות והחליפות השחורות, לא הכל שחור ולבן.

כשמדברים על Fashion look, מיד האסוציאציות טסות אל המדפים והקולבים העמוסים בבגדים אופנתיים, נעלים ואקססוריז במחלקת בגדי הנשים. אופנה מתקשרת אצלנו לצבעוניות מרשימה, לטקסטורות שונות וכמובן לאקססוריז והפרטים הנלווים.

רנואר

אבל האם חשבתם פעם על היכולת לגוון את הלבוש הישיבתי היומימי והחגיגי של בחורי הישיבות? נכון, הקודים בישיבות ברורים מאוד: מכנס וג'קט כהים וחולצה לבנה. הצבעונית היחידה שנראית לכם אפשרית, היא העניבה בשבת. כמה אפשר לגוון פה תהיתם לא פעם. אז זהו, שלא. גם בשחור-לבן הזה תמצאו 50 גוונים שונים.

רנואר

"באופנה, כאשר אנחנו מבקשים ליצור מראה מושלם אנחנו בוחרים בפריטים בעלי ניגודיות. לרוב זה מתאפיין בבחירת צבעים שונה וככל שהיכולת 'לשחק' בצבעים ובפריטים גדלה כך נוכל ליצור יותר", אומר הסטייליסט אבי בצלאלי. בעברו גם כמה מקרים בהם הלקוחות, שהיו באותם מקרים חתנים חרדיים שתהו כיצד להתלבש נכון לחתונתם או זמרים חסידים שביקשו מראה מתאים. הניסיון שלו איתם פתח בפניו עולם שלם ומופלא של סטיילינג גם בלבוש הישיבתי.

"אם נוריד מהסגנון הרצוי את האפשרות לשחק בצבעים, נשאר עם כהה-בהיר. בהיעדר צבעונית, המשחק שלנו יהיה בטקסטורות ובעיצוב של הפריטים עצמם", הוא אומר, "בג'קטים ומכנסים מותאמים יש מנעד רחב של גוונים – משחור כהה ועד אפור בהיר, כולל גם לא מעט דגמים עם עיצובים וקווים דקים וצבעוניים עליהם. כיוון שבחולצה ובנעל אי אפשר לגעת והחולצה נותרת לבנה והנעל שחורה ובוהקת, הרי שכל שינוי בגוון של הג'קט והמכנס ייצור מראה אחר. לחתן נבקש משהו כהה יותר, לגוון שבתי אפשר כל צבע שתבחרו אבל כהה כמו כחול כהה, אפור כהה, חום כהה וכדומה. ליומיום עדיף באזור של אפור כהה, ולאיש עסקים תמיד נעדיף את המראה שבאמצע הסקאלה שציינתי עם עדיפות לעיצובים ודוגמאות בג'קט עצמו".

רנואר

כך או כך, בשבתות ובאירועים חגיגים, בצלאלי מציע לגוון מעט את השחור-לבן עם עניבה בעלת שניים-שלושה צבעים, ש'ישברו' את המראה. "מול מראה של שחור ולבן, כל צבע שלא תבחרו לעניבה יבלוט ולכן פה המשחק גדול", הוא אומר. בכל הקשור לחגורות, גם שם הצבע השולט הוא שחור, ולכן המשחק יהיה בעיצוב האבזם ורוחב החגורה, שם לאופנה הרווחת בקולקציית הגברים תמיד אפשר למצוא משהו איכותי.

רשת משביר

במחלקת הגברים של רנואר מצאנו פתרונות מחויטים ואלגנטיים שעולים על הטיפים שהציע לנו אבי בצלאלי, בשפע של צלליות, חומרים וטקסטורות, תוך מתן מענה לקהל רחב ועם דגש על הטרנדים העונתיים. הקולקציה כוללת חליפות וג'קטים אופנתיים, מכנסים בגזרות רגילות וסלים-פיט, חולצות לבנות ומכופתרות, נעלים, עניבות וחגורות וכמובן גם מעילים, סריגים וצעיפים. ועכשיו מציעים ברנואר סייל חורף עם הנחות ענק, כך שעכשיו אפשר להתלבש בכיף ובסטיילינג נכון!

עונת השמחות בעיצומה, כאמור את הלוק החגיגי תמצאו בין היתר באופנת רנואר לגברים, ומה עם הנעליים שמשלימות את הלוק האופנתי?

רנואר

רשת משביר עם חולצות בגיר במגווון גזרות, וחליפות חתן, ג'קטים שאפשר לצוות לכל מכנס, ובמחלקת הנעליים המותגים המובילים לעונה המשמחת.

זהו, אתם מוכנים לצאת לדרך, קחו ברכת הדרך עם הבושם החדש לגבר של טום פורד, ענן של בישום ילווה אתכם ויגרום לכם לגעת בחלום .

 

והכל בשחור לבן.

שתפו את הפוסט:

פוסטים קשורים