נעל הוקה ברשת ווישוז - קרדיט דקרס - מחיר 700 שח (2)

לרוץ איתה… קליפטון 8 נעל הריצה שתתאים לך

לא בטוחים איזו נעל ריצה לקנות? קליפטון 8 נעל כביש ניטרלית ורב גונית, תתחילו לרוץ

בהשקה שנערכה בימים האחרונים נחשף הדגם החדש מבית הוקה – 'קליפטון 8' הנעל המתאימה לפעילות ספורט כביש ורב גונית מצטיינת במשקלה הקל ובאחיזת הכביש ומעניקה חווית ריצה חלקה ושוטפת.

לחברת הוקה קולקציה עם דגמים מותאמים לרצים בענף הריצה, ריצה היא מכלול שלם של אלמנטים ופרמטרים, היא נבדלת מאדם לאדם במגוון מרכיבים שונים. בשוק שרק הולך וגדל משנה לשנה, מגוון נעלי הריצה שמוצע כיום לרץ החובב או המקצועי כאחד הוא רחב מהרגיל. כמות המידע, המחקרים, והניסיון מאפשרים כיום לכל אחד לבחור לעצמו את נעל הריצה שמתאימה לו באופן אישי.

מה אנחנו יודעים על נעל הריצה החדשה קליפטון 8 הנעל מיועדת לרצים המחפשים יעילות תנועתית מרבית מתאימה מאוד לכל סוגי האימונים בכביש. הנעל מאפשרת תנועה דינמית לכל אורך שלבי הדריכה וגלגול כף הרגל. תבנית הגלגול בסוליה שלה יוצרת תנועה מהירה של כף הרגל במשטח הדריכה, ומעניקה חוויית ריצה חלקה ושוטפת.

הגפה עשויה מלייקרה מיוחדת, מחוזקת ואוורירית. היא רחבה יותר בקופסת הבהונות, עוטפת היטב את כף הרגל ומעניקה תחושת נוחות וחופש בבהונות לאלה הזקוקים לכך. בחלק האחורי בעקב לשונית תומכת לגיד אכילס המסייעת גם להכנסה מהירה ויעילה של כף הרגל אל תוך הנעל. הסוליה עשויה מ- EVA  דחוס עם יכולת בלימה והחזר אנרגטיים גבוהים כאשר תחושת הבלימה זהה לכל אורכה. בסוליה החיצונית גומי מחוזק בנקודות החיכוך החשובות בעקב ובקדמת הסוליה על מנת לשפר את האחיזה ולמנוע שחיקה. קליפטון 8 – הנעל שלך להנאה מושלמת מריצה.

לחובבי הספורט וגם לרצים באופן קבוע, הנעל החדשה היא המשך ישיר לדגמים הידועים של הוקה, וכידוע לא מוותרים על ריצה, הנעל שלך לריצה.

ניתן להשיג ברשת חנויות ווישוז בכל רחבי הארץ ובאתר https://www.weshoes.co.il

 

שתפו את הפוסט:

פוסטים קשורים