נעליים מותג גולה ברשת וישוז - צילום עמירם בן ישי

כך תבחרו נעליים חדשות לילדכם

שנת הלימודים החדשה בפתח רכישת נעליים חדשות לילדים היא חלק בלתי נפרד מההכנות לשנת הלימודים, ומה איתנו ? חלקנו חוזרות להוראה, למקצועות החינוך, כדאי וחשוב לרכוש נעל חדשה שתיתן לך מענה נעל חדשה גם מגדירה אותנו ומעניקה לנו תחושה של התחלה חדשה וזה חשוב לא פחות מהנוחות .

אז הנה הטיפים של דייוויד בקסטר מנהל סניף ווישוז במלחה ומומחה בתחום:

את הנעליים תרכשו דווקא בשעות אחר הצהריים או הערב, שכן אז הרגל מגיע לשיא גודלה, חום היום, ההליכה גורמת לרגל להתרחב, לעומת שעות הבוקר, שאז אתם בשיא הרעננות והכוח, תגלו להפתעתכם שנעל שמדדתם בשעות הבוקר והרגשתם איתה נפלא, תלחץ לכם באופן מעורר דאגה לאחר שקניתם אותה. איך זה יכול להיות? הנה קיבלתם את התשובה.

2) אל תתעצלו, ואל תמדדו רק נעל אחת, לעיתים רגל אחת לוחצת יותר מהשניה, תמדדו, תצעדו איתה מספר דקות בתוך החנות, לוודא שאין כאב או תחושת אי נוחות.

3) הנעל מוצאת חן בעיניך? נהדר, אל תיקחי אותה מדויק, אם את מרגישה לחץ, אל תשכנעי את עצמך שזה יתרחב, קחי עוד חצי מידה מידה .

4) חשוב לך להופיע בפרזנטציה עם נעל אלגנטית? חפשי נעל אופנתית שהיא גם אורתופדית והנה טיפ קטן, תמיד תדאגי שבאוטו או בתיק נפרד, זוג נעלי נוחות,

5) גמישות וקשיחות זה שם המשחק החלק האחורי של הנעל שמאכלס את העקב והקרסול, עליו להיות קשיח יותר שכן הוא מייצב את הרגל ואחראי על התנועתיות שלו.

שילוב של גמישות עם קשיחות, שימו לב שהרגל לא משוחררת לגמרי, שיש לה מרחב גמישות.

והכי חשוב מדגיש דיוויד ,"אחרי כל הטיפים וההמלצות, לכו עם הרצונות הפנימיים שלכם, כי רצון והנאה הם חלק מהליכה בריאה".

שתפו את הפוסט:

פוסטים קשורים