נובימול

טיפטיפות נובימול: רפואה שלמה – בכמות קטנה

אחת התופעות הרווחות בקרב פעוטות, בעיקר בחורף, היא הופעת חום. אין ספק כי כהורים ננסה לעשות הכל על מנת להוריד את החום וכמובן לשפר את הרגשת הפעוט, אולם יש חשיבות בדרך בה נבחר לעשות זאת.

יש דרכים שונות להורדת חום, אולם מי שיבחר לתת טיפול תרופתי להורדת חום לפעוטות מתחת לגיל חצי שנה, בדרך כלל יעשה שימוש בתרופה המכילה את הרכיב פראצטמול, רכיב ותיק, מוכר וידוע, גם על ידי רופאי הילדים, אשר ניתן לתת מגיל לידה, עם ניסיון רפואי של למעלה מ- 40 שנה.

ע”פ מחקר שנערך על ידי מכון הסקרים גיאוקרטוגרפיה לפני כשנתיים בקרב אימהות לילדים עד גיל שנה נמצא שבעת מתן תרופה מרבית התינוקות פולטים חלקית את התרופה, כלומר אינן מצליחות לתת את מנת התרופה במלואה וכך יעילות הטיפול עשויה להיפגע.

בדיוק לשם כך השיקה חברת כצט את “טיפטיפות נובימול” תרופה להורדת חום ושיכוך כאבים המאושרת לשימוש מגיל לידה.

כשם שכל תכשירי סדרת “טיפטיפות” מכילים רכיב פעיל אחד בלבד, הרכיב הפעיל היחיד בטיפטיפות נובימול הוא פראצטמול.

על פי תפיסת הסדרה, מאחר ומדובר בתינוקות קטנטנים, אשר לעיתים מקבלים תרופה בפעם הראשונה בחייהם, חשוב לתת תרופות עם רכיב אחד על מנת שיהיה ניתן לבודד רגישות לרכיב כלשהו.

מעבר לכך, התרופה מותאמת במיוחד לפעוטות, כך שהמנה שיש לתת לתינוק מטיפטיפות נובימול מהווה רק כרבע או חצי מנפח המנה שצריך לתת מסירופ, כלומר, מדובר במנה קטנה וטעימה שתינוק יכול לבלוע בקלות….

טיפטיפות נובימול בטעם תות, ללא סוכר ובהשגחת הבד”ץ העדה החרדית ירושלים.

לרכישה ללא מרשם רופא בבתי המרקחת הפרטיים, בתי המרקחת של קופות החולים ורשתות הפארם בישראל.

שתפו את הפוסט:

פוסטים קשורים