להפוך-שומן-לדלק-עטיפה-קדמית-118-שח-הוצאת-ספר-לכל787

הספר שעשוי להציל את חייכם: להפוך שומן לדלק

בספר להפוך שומן לדלק מוכיח ד״ר ג׳וזף מרקולה שאנו יכולים לשמור על בריאותנו, פשוט באמצעות כך שנספק לגוף את הדלק הנכון: ״הדיאטה הקטוגנית״. דיאטה זו, שדלה מאוד בפחמימות ועשירה בשומנים בריאים, היא הדרך לשיפור מרבי בתהליכים הביוכימיים שמדכאים מחלות ושמסייעים לריפוי. יש לה יתרונות עצומים לבריאות — נוסף על מניעה וריפוי של מחלות קשות, גם הגברת יכולת המוח, תוספת אנרגיה לגוף, סיוע לירידה במשקל ולשמירה על משקל נמוך, ועוד יתרונות רבים אחרים.

במשך יותר ממאה שנה, רווחה המוסכמה המדעית שהסרטן הוא מחלה תורשתית, הנובעת מפגם בכרומוזומים של גרעיני התאים. אבל אולי הסרטן איננו מחלה תורשתית? אולי הסרטן איננו נובע מפגם ב־AND,  אלא מחילוף חומרים פגום כתוצאה מאי תפקוד של המיטוכונדריה?

בספר זה, טוען ד״ר ג׳וזף מרקולה שכמעט כל המחלות נובעות מחילוף חומרים פגום. הוא גם מגלה מה באמת משבש את חילוף החומרים שלנו — פגמים וחוסר תפקוד של המיטוכונדריה. אלפי מיטוכונדריות פועלות כמעט בכל תא בגוף האדם, ומייצרות תשעים אחוזים מכלל האנרגיה הנדרשת להישרדותנו ולבריאותנו. ספר זה עשוי להציל את חייכם.

ד״ר ג׳וזף מרקולה הוא חסיד נלהב של הרפואה הטבעית ושל שילוב בריאות הגוף והנפש. הוא איש חזון שכבר חולל כמה שינויים מתבקשים במערכת הבריאות האמריקאית. הוא כתב ספר שנכנס לרשימת רבי־המכר של הניו יורק טיימס, והתראיין ב־NNC,  בפוקס ניוז, בתוכנית של ד״ר אוז ובבמות תקשורתיות אחרות.

להפוך שומן לדלק הוא עוד ספר עובדתי ועתיר תובנות מאת איש החזון ג'וזף מרקולה. הספר הזה לא רק ישנה את חייכם, אלא אף עשוי להציל אתכם, פשוטו כמשמעו.

― ברברה לואי פישר, מרכז המידע הלאומי על חיסונים

כריכה- להפוך שומן לדלק. ד"ר ג'וזף מרקולה.
שתפו את הפוסט:

פוסטים קשורים