קניון עזריאלי ירושלים -יחצ (2)

היום 14 שהם: מי הם המותגים הנחשקים שנפתחו לאחרונה בקניון הירושלמי?

14 מותגים חדשים נפתחו בקניון עזריאלי ירושלים, לדברי צביקה רוזנטל, מנכ"ל עזריאלי ירושלים: "אנו גאים ונרגשים להציג ללקוחותינו תמהיל גדול ונחשק כל כך של חנויות ולהנגיש את המותגים המובילים ביותר במקום אחד"

בחודשיים האחרונים, קניון עזריאלי ירושלים עובר מהפך משמעותי. הקניון הכניס לשורותיו 14 מותגים חדשים, מהמבוקשים בישראל, בתחומי האופנה, ההנעלה, הקוסמטיקה, התכשיטים והבית. הקניון צפוי להתחדש בעוד 2 מותגים נחשקים נוספים.

המותגים החדשים שתוכלו למצוא בקניון: NARS, PULL & BEAR,COLUMBIA,FLYING TIGER, SUNGLASS HUT , FLORMAR, DANON, NAUTICA HOME , MYPHONE , OFFICE DEPOT, BEAGEL CAFÉ , PUZZLE PURGER, מאפה נאמן, בגט מרציאנו. אלו מצטרפים לעוד עשרות מותגים אהובים בקניון כאשר הבולטים שבהם הם: חנות ZARA מהיפות והגדולות בישראל , H&M' נייקי, אדידס, המשביר לצרכן, אורבניקה, פוקס, קסטרו ורנואר.

לדברי צביקה רוזנטל, מנכ"ל עזריאלי ירושלים: "אנו גאים ונרגשים להציג ללקוחותינו תמהיל גדול ונחשק כל כך של חנויות ולהנגיש את המותגים המובילים ביותר במקום אחד. אנחנו עובדים כל העת כדי לשפר את חווית הלוקחות בקניון ולהביא את המגוון הגדול ביותר של מותגים מהארץ ומחו"ל, תוך בניית תמהיל רחב ומגוון של חנויות שפונות לכל הגילאים. בחודשים הקרובים צפויות עוד השקות נחשקות רבות המתקיימות כחלק מהתרחבות והתפתחות הקניון".

צילום: יח"צ

שתפו את הפוסט:

פוסטים קשורים