למה אף אחד לא רוצה לשחק איתי עטיפה

"דוכני הספרים בשבוע הספר: נקודת הצפייה של חובבי הספרות".

הוצאת ספר לכל מחכה לכם עם דוכן הספרים לכל הגילאים, ספרים שהפכו לרבי מכר, ספרי עיון מרתקים, סדרות לנוער, ספרים לכל המשפחה, ההוצאה שמלווה אותנו שנים, עכשיו בשבוע הספר על תדלגו על הדוכן שכשמו כן הוא: ספר לכל.

שבוע הספר הזדמנות להזכיר לנו את חווית הקריאה שלנו כילדים ונוער, זוכרים את תחושת ההתרגשות, חדוות הספר החדש, ההתרוצצות בין הדוכנים, פגישה עם הסופרים, סופרות, הרמקול באוויר שמבשר על מבצעים בדוכן זה או אחר, רעש נעים של טפיפות רגליים ודיוני ספרות, שם בין הדוכנים רעשי העולם נמוגים, ויש רק עולמות שבראו הסופרים והסופרות שם אפשר לטייל ולחוות כל תקופה שרוצים, ויש את הספרים שיעבירו לילדים מסרים בצורה מדוייקת ומרתקת, ולא רק לילדים, גם לנו ההורים צפוייה שעה של הנאה, וקבלו את הטיפים של הוצאת ספר לכל שמחכה לכם עכשיו בשבוע הספר בדוכן הספרים:

  1. בחירת ספרים מעניינים: בחרו ספרים שמתאימים לגיל הילדים ולתחביבים שלהם. הילדים יהיו יותר מעורבים ומתרגשים לקרוא ספרים שמעניינים אותם.
  2. קריאה כמשפחה: קראו יחד כמשפחה. זה יכול להיות זמן יצירתי ומהנה עבור כולם. יצרו פעילויות קריאה כמו קריאת סיפורים לילדים לפני השינה או קריאה משותפת בערבי שבוע.
  3. ביקור בספרייה או בחנות ספרים: הפקידו זמן לביקור בספרייה או בחנות ספרים ותנו לילדים לבחור ספרים שהם רוצים לקרוא. ילדים יהנו לחפש ולמצוא את הספרים שמעניינים אותם.
  4. פעילויות נוספות סביב הספר: אפשר לערוך פעילויות נוספות סביב הקריאה, כמו יצירת סיפורים קצרים, ציורים או מצגות על הסיפורים שקראו.
  5. תמיכה והערכה: העריכו ותמכו בהשקעה של הילדים בקריאה. הפיקו גאווה והערכה על המאמץ שהם משקיעים בלמידה ובהבנת סיפורים.

ביצוע הטיפים הללו יכול לעורר חיבה ותשומת לב לקריאה גם בימי הספר ובאופן כללי בחיי היומיום של הילדים.

שתפו את הפוסט:

פוסטים קשורים