לי זה לא

אל תגידו לי זה לא יקרה

בסרטון משתתפים 4 הורים אשר איבדו את ילדיהם, עם המסר: "אל תאמרו לי זה לא יקרה" * אורלי סילבינגר, מנכ"לית ארגון בטרם לבטיחות ילדים: הדרך הטובה ביותר למנוע תאונות היא להבין כי זה יכול לקרות גם לך ולפעול בנושא. שינויים קטנים בהרגלים ואימוץ התנהגות בטוחה יכולים למנוע את המקרה הבא ולסייע בהצלת חיי הילדים".

מדי שנה מתים בישראל בממוצע 116 ילדים בתאונות אשר ניתן היה למנוע. בכל 3 דקות נכנס לחדר המיון ילד אשר נפגע בתאונה בבית, בדרכים, במרחב הציבורי או במוסדות החינוך.

ארגון 'בטרם' לבטיחות ילדים שם לו למטרה לקדם את בטיחות הילדים בישראל ולצמצם את היפגעות הילדים.

ההורים המשתתפים בקמפיין מייצגים את החברה הישראלית בכללותה במטרה להבהיר שאיש מאתנו אינו חסין מפני היפגעות ילדיו.

https://www.youtube.com/watch?v=e6dtl1Q1EEw&feature=youtu.be

ההורים אשר נרתמו לקמפיין של ארגון 'בטרם' לבטיחות ילדים, תחת המסר: "אל תגידו לי זה לא יקרה":

  1. בקי מעוז, אימו של רוי ז"ל, בן 12, נפל אל מותו כאשר שיחק עם חבריו במשחקי אומץ בשנת 2018.
  2. הרב אריאל נזרית,  אביה של אביטל ז"ל, בת 5, טבעה למוות בצימר בצפון בשנת 2018 .
  3. נג'אח ג'בארין, אימו של עוביידה ג'בארין, בן 16, נהרג בתאונת דרכים בזמן שחברו נהג.
  4. מריה שאוס, אימו עידו שאוס, בן 3, טבע במהלך שיט משפחתי בפולין.

את הקמפיין מלווה מיניסייט, ובו סרטוני עדויות של ההורים ומסרי בטיחות אשר יכולים למנוע מקרים דומים. במקביל, ברשתות החברתיות מובילים את הקמפיין סלבס ומובילי דעת קהל,  כמו מיה דגן, ג'ובאני רוסו וענבל שלוי, אשר קוראים להורים לא לעצום עיניים אל מול הסכנות, ולאמץ את המלצות ארגון 'בטרם' להתנהגות בטוחה.

הקמפיין  נולד ביחד עם משרד הפרסום  OPEN"" שנרתם למהלך בהתנדבות, חברת ההפקה "אוג" ומשרד התקשורת והאסטרטגיה "בן חורין אלכסנדרוביץ'" .

אורלי סילבינגר, מנכ"לית ארגון בטרם לבטיחות ילדים: "המחשבה כי 'לי זה לא יקרה' היא מאוד טבעית להורים אשר לא רוצים להאמין כי הנורא מכל יכול לקרות גם להם. גם ארבעת ההורים חשבו ככה – ולמרבה הכאב, איבדו את ילדיהם. אנו רואים שתאונות ילדים מתרחשות בכל מקום, גם להורים האוהבים והדואגים ביותר. הדרך הטובה ביותר למנוע תאונות היא להבין שזה יכול לקרות גם לך ולפעול בנושא. שינויים קטנים בהרגלים ואימוץ התנהגות בטוחה יכולים למנוע את המקרה הבא ולסייע בהצלת חיי הילדים".

שתפו את הפוסט:

פוסטים קשורים